Abstrakt

Potřebuji přeložit abstrakt nebo anotaci?

Nejdříve si objasníme rozdíl, mezi abstraktem a anotací. Abstrakt je popis práce a jejího obsahu. Měl by obsahovat popis jednotlivých kapitol, cíle, metody a výsledky výzkumu. Součástí abstraktu jsou také klíčová slova. Anotace je pouze dodatečnou informací, která se vztahuje k danému textu. Přeložíme Vám samozřejmě jak abstrakt, tak anotaci.

Není angličtina Vaší silnou stránkou? Obraťte se na nás a buďte bez starostí!

Práci máte napsanou, chystáte se na odevzdání a najednou jste si uvědomili, že jste zapomněli na tu nejdůležitější část práce? Abstrakt je nedílnou součástí každé vysokoškolské práce. Jedná se o 250-500 slov, které charakterizují Váš text. Pro čtenáře je abstrakt rozhodující v tom, zda po jeho přečtení bude chtít práci dále studovat či nikoli. Abstrakt se uvádí v mateřském a v anglickém jazyce většinou na začátku práce za titulními stranami. Záleží ovšem na konkrétní metodice školy. Nechte si abstrakt expresně vypracovat a přeložit našimi odborníky! Nebudete se tak muset obávat chyb nebo nedodržení termínu.

Nevíte, kde si nechat rychle přeložit abstrakt? Svěřte svou práci našim odborníkům a ušetřete svůj čas!

Je to velice jednoduché. Zadejte nezávaznou objednávku na www.seminarkyza1.cz/poptavka-prace/, vložte svou práci a požadovaný termín vyhotovení. Zároveň do poznámky uveďte, zda si přejete abstrakt pouze vytvořit nebo také rovnou i přeložit. Obratem Vám objednávku naceníme a ihned po obdržení dokladu o úhradě začínáme pracovat! Vytvoření abstraktu Vám nabízíme již za 990 Kč a jeho překlad za 299 Kč ve všední den a za 499 Kč o víkendu.

Nechali jste překlad abstraktu na poslední chvíli? Váš abstrakt přeložíme do 24 hodin!

Každý student je znám tím, že nestíhá… S námi již stihnete vše bez obav. Využijte našich služeb a přenechejte své starosti našemu zkušenému týmu s mnohaletou praxí. Nemusíte se obávat šibeničního termínu, který Vám stanovila škola. Spolu vše zvládneme! Obraťte se na nás a my Vám rádi pomůžeme. Garantujeme profesionální služby na vysoké úrovni, spolehlivost a především naprostou anonymitu.

 

Zbavte se starostí se školou - vyplňte nezávaznou objednávku

Nabídku Vám pošleme obvykle do několika hodin , nejpozději však do 48 hodin od objednání. (u expresních objednávek reagujeme obratem)


 
Jedna normostrana je 1800 znaků včetně mezer, případně obrázek, graf nebo jiný grafický prvek vhodně doplněn textem.
TIP: vyplňte svůj mobilní telefon a získejte infromace do sms o stavu objednávky.

Odesláním nezávazné objednávky souhlasíte s obchodními podminkami
Zpracováváme o Vás tyto informace.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace