Brigáda či výdělek pro studenty, maminky na mateřské i profesionály.

Jste vysokoškolsky vzdělaní a zároveň se rádi dále sebevzděláváte? Ovládáte práci s textovými a tabulkovými editory? Máte odbornost, o které si myslíte, že by nám mohla být užitečná?

Nabízíme Vám zajímavou a tvůrčí práci. Můžete pracovat odkudkoliv i z pohodlí domova. Množství práce, místo i čas strávený prací si určujete výhradně sami. Můžete si u nás vydělat zajímavé peníze a zároveň si prohloubíte své znalosti.

SeminarkyZa1.cz jsou společností s ručením omezeným podnikající podle platných právních předpisů a norem na území České republiky.

Vaším úkolem bude - zpracování informací a vypracování podkladů, vyhodnocení dotazníků atd. pro VŠ studenty především dálkových studijních oborů. Podklady slouží jako zdroje informací pro seminární, bakalářské, diplomové a další práce na VŠ.

Preferovány jsou veškeré obory z těchto fakult:

Požadujeme:

Nabízíme:

Odesláním formuláře:

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji společnosti ABRIO SERVICE s. r. o. za účelem získání zaměstnání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace