Korektura textu

Nejste si jisti, zda je Váš text v pořádku? Nechte si jej zkontrolovat a opravit našimi odborníky.

Pokud si nejste jisti, zda Vámi zpracovaný text neobsahuje žádné gramatické ani stylistické chyby, nechte jej zkontrolovat našimi odborníky. Máme k dispozici tým odborníků, který se věnuje korekturám již několik let. Svěřte Váš text do našich rukou a my jej přivedeme k dokonalosti. Odstraníme veškeré stylistické a gramatické chyby a Váš text bude tak připraven ke zveřejnění, prezentaci či k odevzdání.

Provádíme korektury nejen gramatické, ale také stylistické a typografické. Proč je jazyková korektura tak důležitá?

Proč je bezchybný text tak důležitý? Může Vám zaručit úspěch. Gramatické a stylistické chyby snižují důvěryhodnost textu a tím i důvěryhodnosti jeho autora. Chcete mít jistotu? Obraťte se na nás. Textové editory rozlišují některé gramatické chyby, ovšem neodhalí chyby v podobě čárek mezi jednotlivými větami či souvětím, pořadí slov či chybně použitou shodu předmětu s přísudkem apod. Text je tedy důležité důkladně prostudovat. Stylistická korektura odhalí špatné pořadí slov a úpravu dle pravidel slovosledu.

Potřebujete korekturu? Neváhejte a obraťte se naše profesionály.

Jazyková korektura trvá mnohem déle, než samotné psaní textu. Vyžaduje totiž opakované čtení textu a v ideálním případě je potřeba nechat si na ni časovou rezervu v rozmezí několika dnů. Vše se samozřejmě odvíjí od délky textu. Neztrácejte již svůj čas a obraťte se na naše klientské centrum. Zjistěte, v jakém nejkratším možném termínu jsme schopni podrobit Váš text korektuře. Na našich klientech nám velmi záleží a Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Flexibilita a profesionalita je pro nás samozřejmostí.

Neplaťte za chyby a svěřte nám Váš text.

Nabízíme Vám mnohaleté zkušenosti nejen s tvorbou textu, ale také s její gramatickou, stylistickou a slohovou korekturou. Pokud si nejste jisti, zda je Váš text srozumitelný, výstižný a vytříbený tak, jak potřebujete, neváhejte nás kontaktovat. Z Vašeho textu odstraníme nedostatky a uděláme vše pro to, aby Váš text byl bezchybný a precizní. Garantujeme individuální a profesionální přístup, výhody pro stálé klienty a především časovou flexibilitu. Pracujeme 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Zadejte si nezávaznou objednávku a zjistěte nezávaznou cenovou kalkulaci korektury Vašeho textu. Těšíme se na spolupráci!

 

Zbavte se starostí se školou - vyplňte nezávaznou objednávku

Nabídku Vám pošleme obvykle do několika hodin , nejpozději však do 48 hodin od objednání. (u expresních objednávek reagujeme obratem)


TIP: vyplňte svůj mobilní telefon a získejte infromace do sms o stavu objednávky.

Odesláním nezávazné objednávky souhlasíte s obchodními podminkami
Zpracováváme o Vás tyto informace.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace