[Recenze a zkušenosti]

Přidejte se k více než 10 000 spokojeným klientům

jste úžasní, zakázky, které jsem si u vás nechala vypracovat byly vždy hodnoceny za 1. Moc vám děkuji a přeji vám i vašim pisatelům-spolupracovníkům mnoho úspěchů. M. S.

Hana Jihočeský kraj
01. 03. 2019

Dobrý den, toto jsou jen mé poznatky, nejsou v tom připomínky vedoucího práce. V Úvodu nejsou žádné hypotézy, který by pak práce potvrzovala, nebo vyvracela. Následující odstavec po citací 10 není vůbec odcitován, z toho mohl být mega průšvih. U citace 21 jsou uvedené 2 knihy, na dotaz, jestli platí obě nebo druhá je přidána omylem mi nebylo odpovězeno. Je vidět že v závěru práce hlavně Polsko se už spěchalo a trochu obývalo. V komentáři k tabulce 16 je smícháno Maďarsko s Polskem. Na můj dotaz ohledně zapracování připomínek vedoucího práce, jste mi napsali, že se zeptáte zpracovatele a tím to skončilo. Ale abych i chválil, je vidět, že kus práce bylo odvedeno, hlavně 1/4 je super. Vím, že je těžké pořád popisovat velké množství tabulek. Až na těch pár věcí jsem spokojen.

Michaela Jihočeský kraj
01. 03. 2019

Dekuji za pomoc :)

Silvie Jihočeský kraj
01. 03. 2019

super spolupráce

Jan Jihočeský kraj
08. 02. 2019

Dobrý den, ohledně komunikace i rychlosti vypracování úkolu jsem byla hodně spokojená, jako pracující to dovedu ocenit důvodu časové tísně. Děkuji.

Jan Jihočeský kraj
08. 02. 2019

Jediné, co bych nepatrně vytkla: musela jsem opravit několik chyb, konkrétně čárek v souvětích. Jinak ale veliká spokojenost, pisatel výborně komunikoval nejen v průběhu práce, ale i po skončení, kdy jsem potřebovala práci znovu naformátovat po vlastním dopsání několika stránek textu a dodání přílohy. Rychlost, komunikace, odborná stránka - vše naprosto super a velká spokojenost. Děkuju.

Miroslava Jihočeský kraj
30. 01. 2019

[Objednávka]

Na co ještě čekáte?

Přesnou cenovou nabídku od nás obdržíte ihned.

Nezávazná objednávka

Novinky do vašeho e-mailu

Získejte informace, jak si zjednodušit studium a bonusy zdarma

Odesláním formuáře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů

Copyright © seminarkyza1.cz 2024

Převodem logo Mastercard logo Gopay logo Visa logo