Máte náročný semestr? Přivydělejte si i při tom nejnapjatějším rozvrhu

Máte náročný semestr? Přivydělejte si i při tom nejnapjatějším rozvrhu

Rozvrh na vysoké škole se každý semestr mění. Studenti vždy netrpělivě čekají na jeho zveřejnění a doufají, že to nebude tak zlé. Jako student to určitě znáte. Někdy vám rozvrh sedne a máte dostatek volného času. Jindy vzniknou mezi jednotlivými předměty třeba dvouhodinové mezery, ve kterých prostě není možné odskočit si na chvíli do práce. Případně se vám všechny předměty roztáhnou na celý týden a najít mezi nimi čas na směnu je naprosto nemožné.

Jak si přivydělat i s takto šíleným rozvrhem? Řešení je prosté. Pracujte odkudkoli jen za pomoci svého počítače, takže i třeba dlouhé pauzy mezi předměty snadno zužitkujete pro práci. Nabídek takzvaných „prací z domu“ je ale málo. A jednu takovou bychom pro vás právě měli.

Psaní seminárek, ideální práce při napjatém rozvrhu

Práce spočívá ve zpracování podkladů především pro seminární, bakalářské nebo diplomové práce. Kromě tvorby textu a sepisování důležitých informací jde také o dotazníky, rešerše nebo analýzy. Psát můžete kdekoli se vám to zrovna hodí. Stejně tak si sami rozhodnete, kdy se do práce pustíte. Při napjatém rozvrhu tak jednoduše zaplníte mezery mezi jednotlivými předměty a v případě potřeby necháte práci na večer.

U nás neexistuje ani žádný limit, kolik prací musíte za měsíc stihnout. Třeba ve zkouškovém období si tak můžete dát jednoduše pauzu a věnovat se tomu, co je pro vás nejdůležitější.

Psaní seminárek je skvělým řešením, jak si přivydělat nejen při studiu. Mezi našimi odborníky se najdou také zaměstnanci, maminky na mateřské nebo asistenti na vysoké škole. Prostě lidé, kteří se vyznají ve svém oboru, chtějí si prohloubit své znalosti a zároveň si přijít i na pěknou finanční odměnu.

Psaní by vás mělo bavit. A co dalšího je potřeba?

Seminární a závěrečné práce si žádají pár hodin strávených u počítače. Psaní by vás proto mělo bavit. Pokud se při psaní trochu zadrháváte, žádný problém. Postupně se „vypíšete“ natolik, že vám to půjde samo. Důležitá je také správná gramatika, protože i ta se u každé závěrečné práce hodnotí. Stejně tak byste neměli mít problém vyhledat a použít potřebné literární zdroje.

Práce se hodí především pro studenty magisterského nebo doktorského programu vzhledem k jejich předchozím zkušenostem. Uplatní se u nás nicméně také studenti třetího ročníku bakalářského programu, pokud mají ve svém oboru dostatečný přehled a poradí si i s bakalářkou nebo diplomkou.

Jak to u nás chodí?

Pracovat můžete na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce. Záleží na vás. Získáte přístup ke všem aktuálním poptávkám. Sami si potom rozhodnete, kterou z nich zvládnete zpracovat. S rozhodnutím vám pomůže téma práce, termín pro odevzdání nebo výše odměny, kterou je možné ještě upravit dle vašich představ. Práci následně odevzdáte ve stanoveném termínu a máte hotovo.

Zaujalo vás to? Přidejte se k nám

Pošlete nám svůj životopis na job@seminarkyza1.cz. Následně se s vámi spojíme a domluvíme se na případné spolupráci.

  • SeminarkyZa1
  • 04.10.2018
  • 0

RYCHLE VYŘEŠÍME, CO VÁS TRÁPÍ. VYBERTE SI NÍŽE.JIŽ DO 12 DNŮ

Nečtěnější blog

Brigáda pro muže i ženy studenty i absolventy VŠ a matky na mateřské

  • 03.01.2019
  • 0

Příležitost pro studenty či absolventy, kteří rádi pracuje s lidmi. Tvým úkolem bude po zaškolení řešit především zákaznické požadavky a pracovat v interním systému. Ovládáš komunikaci prostřednictvím mailu a telefonu? Jsi pozitivně naladěný/á? Chceš pracovat v mladém týmu lidí? Pak jsi náš člověk… :)

Více

Chcete se živit psaním? „Vypište“ se tvorbou seminárek

  • 22.03.2018
  • 0

Chcete se živit psaním a nevíte, kde začít? Lámete si hlavu s tím, jak seženete první klienty, aniž by váš životopis přetékal pochvalnými referencemi? Chcete získat nějaké zkušenosti, abyste měli větší šanci pro získání práce třeba v oboru žurnalistiky? Vypište se psaním seminárek.

Více

Práce z domu pro studenty i pracující

  • 21.12.2017
  • 0

Představte si skvěle ohodnocenou tvůrčí práci z pohodlí domova – zaměstnání, ve kterém se profesně realizujete a ještě pomůžete druhým. Takovou práci vám nabízí Seminárkyza1.cz

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace