[Blog]

Máte náročný semestr? Přivydělejte si i při tom nejnapjatějším rozvrhu

Rozvrh na vysoké škole se každý semestr mění. Studenti vždy netrpělivě čekají na jeho zveřejnění a doufají, že to nebude tak zlé. Jako student to určitě znáte. Někdy vám rozvrh sedne a máte dostatek volného času. Jindy vzniknou mezi jednotlivými předměty třeba dvouhodinové mezery, ve kterých prostě není možné odskočit si na chvíli do práce. Případně se vám všechny předměty roztáhnou na celý týden a najít mezi nimi čas na směnu je naprosto nemožné.

Jak si přivydělat i s takto šíleným rozvrhem? Řešení je prosté. Pracujte odkudkoli jen za pomoci svého počítače, takže i třeba dlouhé pauzy mezi předměty snadno zužitkujete pro práci. Nabídek takzvaných „prací z domu“ je ale málo. A jednu takovou bychom pro vás právě měli.

Psaní seminárek, ideální práce při napjatém rozvrhu

Práce spočívá ve zpracování podkladů především pro seminární, bakalářské nebo diplomové práce. Kromě tvorby textu a sepisování důležitých informací jde také o dotazníky, rešerše nebo analýzy. Psát můžete kdekoli se vám to zrovna hodí. Stejně tak si sami rozhodnete, kdy se do práce pustíte. Při napjatém rozvrhu tak jednoduše zaplníte mezery mezi jednotlivými předměty a v případě potřeby necháte práci na večer.

U nás neexistuje ani žádný limit, kolik prací musíte za měsíc stihnout. Třeba ve zkouškovém období si tak můžete dát jednoduše pauzu a věnovat se tomu, co je pro vás nejdůležitější.

Psaní seminárek je skvělým řešením, jak si přivydělat nejen při studiu. Mezi našimi odborníky se najdou také zaměstnanci, maminky na mateřské nebo asistenti na vysoké škole. Prostě lidé, kteří se vyznají ve svém oboru, chtějí si prohloubit své znalosti a zároveň si přijít i na pěknou finanční odměnu.

Psaní by vás mělo bavit. A co dalšího je potřeba?

Seminární a závěrečné práce si žádají pár hodin strávených u počítače. Psaní by vás proto mělo bavit. Pokud se při psaní trochu zadrháváte, žádný problém. Postupně se „vypíšete“ natolik, že vám to půjde samo. Důležitá je také správná gramatika, protože i ta se u každé závěrečné práce hodnotí. Stejně tak byste neměli mít problém vyhledat a použít potřebné literární zdroje.

Práce se hodí především pro studenty magisterského nebo doktorského programu vzhledem k jejich předchozím zkušenostem. Uplatní se u nás nicméně také studenti třetího ročníku bakalářského programu, pokud mají ve svém oboru dostatečný přehled a poradí si i s bakalářkou nebo diplomkou.

Jak to u nás chodí?

Pracovat můžete na živnostenský list nebo dohodu o provedení práce. Záleží na vás. Získáte přístup ke všem aktuálním poptávkám. Sami si potom rozhodnete, kterou z nich zvládnete zpracovat. S rozhodnutím vám pomůže téma práce, termín pro odevzdání nebo výše odměny, kterou je možné ještě upravit dle vašich představ. Práci následně odevzdáte ve stanoveném termínu a máte hotovo.

Zaujalo vás to? Přidejte se k nám

Pošlete nám svůj životopis na job@seminarkyza1.cz. Následně se s vámi spojíme a domluvíme se na případné spolupráci.

Sdílet

Podobné články

22. 08. 2018

Pohled do zákulisí: jaké je psát pro SeminárkyZa1.cz?

Tvorbou podkladů pro klienty SeminárkyZa1.cz si přivydělávají nejrůznější odborníci, studenti, maminky na mateřské a další. Některé z nich tato práce dokonce natolik pohltila, že se jí živí. Úkol je jasný – připravit poklady k seminárkám, diplomkám, bakalářkám a dalším závěrečným nebo průběžným pracím a usnadnit tak nelehkou situaci lidí, kteří při studiu například pracují nebo jednoduše nestíhají pod nátlakem všech svých zájmů a jiných činností. Jak vlastně probíhá taková příprava podkladů? A jak vypadá spolupráce se SeminárkyZa1.cz? To se dozvíte právě teď a tady.

Novinky do vašeho e-mailu

Získejte informace, jak si zjednodušit studium a bonusy zdarma

Odesláním formuáře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů

Copyright © seminarkyza1.cz 2024

Převodem logo Mastercard logo Gopay logo Visa logo