Vynikáte ve svém oboru? Buďte solidární a pomozte studentům

Vynikáte ve svém oboru? Buďte solidární a pomozte studentům

Rozumíte svému oboru více než ostatní? Sdílejte své vědomosti a pomozte studentům, kteří si neví rady při psaní seminárky, bakalářské nebo diplomové práce a dalších textů, které ke studiu prostě patří.

Často se na nás obrací třeba studenti kombinovaných oborů, kteří většinou chodí každý den do práce, a nestíhají tak plnit své studentské povinnosti. Důvodů však může být mnohem víc. Se zpracováním práce jim následně pomůžeme, sepíšeme potřebné podklady, a pokud je třeba, vypracujeme dotazník, rešerši nebo analýzu. A mají-li být naše seminárky opravdu na jedničku, potřebujeme zkušené odborníky, kteří se ve svém oboru velice dobře orientují.

Nestačí pouze vynikat aneb jaké odborníky přesně hledáme?

1) Psaní by vás mělo bavit

Zpracovat podklady pro jednu bakalářkou práci zabere pár hodin strávených u klávesnice, tedy pár hodin psaní nejrůznějších teorií a závěrů. Psaní by vás proto mělo alespoň trochu bavit. A pokud se jen občas zadrhnete a nemůžete si vzpomenout na vhodné slovo, nevadí. Postupně se „vypíšete“ a psaní vám půjde hladce. Klíčová je také správná gramatika, protože i ta se u seminární nebo závěrečné práce často hodnotí.

Psaním seminárek a závěrečných prací se nejen „vypíšete“ a začnete tvořit texty s lehkostí, ale zároveň si také prohloubíte znalosti ze svého oboru.

2) Literatura je základ

Pokud už máte nějakou tu práci úspěšně za sebou, literární zdroje vás rozhodně nezaskočí. Měli byste však dobře vědět, kde hledat, jak se k literatuře dostat a bez problému ji zařadit do textu.

3) Důležité jsou také vlastní zkušenosti

Kromě znalostí hrají významnou roli také předchozí zkušenosti, nejlépe s vlastní prací. Psaní seminárek je proto vhodné spíš pro absolventy nebo alespoň studenty ve třetím ročníku, kteří už leccos napsali a ví, jak se k tomu postavit.

Jak začít se psaním seminárek?

Líbilo by se vám zpracovávat podklady pro vysokoškolské nebo středoškolské práce z vašeho oboru a zároveň si tak přijít i na pěknou finanční odměnu? Pošlete nám svůj životopis na job@seminarkyza1.cz a společně se na všem domluvíme. Pracovat můžete na dohodu o provedení práce nebo živnostenský list.

Záleží pouze na vás, kolik toho zvládnete zpracovat

Po navázání spolupráce budete mít přístup do našeho interního systému, kde uvidíte všechny aktivní poptávky. Vyberete si, která vám nejlépe sedne a kterou stihnete vypracovat ve stanoveném termínu. U každé poptávky je vždy uvedena výše odměny, kterou za práci můžete získat. O ceně je možné smlouvat a dohodnout se na takové odměně, která vám bude připadat adekvátní.

Kdy budete pracovat, záleží pouze na vás, stejně tak i množství podkladů, které stihnete vypracovat. Někteří naši odborníci pracují jen pár hodin v týdnu, jiní píší na plný úvazek. Pro každého se u nás najde práce dost.
  • SeminarkyZa1
  • 01.11.2018
  • 0

RYCHLE VYŘEŠÍME, CO VÁS TRÁPÍ. VYBERTE SI NÍŽE.JIŽ DO 12 DNŮ

Nečtěnější blog

Práce z domu, která opravdu funguje? Psaní seminárek!

  • 10.05.2018
  • 0

Pokud musíte jako student strávit přes týden pár hodin ve škole nebo jste na mateřské a trávíte většinu času ve společnosti svého dítěte či si prostě jen chcete přivydělat pár tisíc k výplatě, může být pro vás nabídka práce z domu jako blesk z čistého nebe.

Více

Brigáda pro studenty a absolventy EKONOMICKÝCH OBORŮ. Přidejte se k nám!

  • 01.09.2018
  • 0

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, také pomáhat ostatním a zároveň psát práce týkající se vašeho oboru? Žádný problém – pokud se vyznáte v EKONOMII, hledáme teď právě vás!

Více

Chcete se živit psaním? „Vypište“ se tvorbou seminárek

  • 22.03.2018
  • 0

Chcete se živit psaním a nevíte, kde začít? Lámete si hlavu s tím, jak seženete první klienty, aniž by váš životopis přetékal pochvalnými referencemi? Chcete získat nějaké zkušenosti, abyste měli větší šanci pro získání práce třeba v oboru žurnalistiky? Vypište se psaním seminárek.

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace