Chcete se živit psaním? „Vypište“ se tvorbou seminárek

Chcete se živit psaním? „Vypište“ se tvorbou seminárek

Chcete se živit psaním a nevíte, kde začít? Lámete si hlavu s tím, jak seženete první klienty, aniž by váš životopis přetékal pochvalnými referencemi? Chcete získat nějaké zkušenosti, abyste měli větší šanci pro získání práce třeba v oboru žurnalistiky? Vypište se psaním seminárek.

Stát se profesionálním copywriterem nebo žurnalistou vyžaduje spoustu úsilí a především napsaných textů všeho druhu. Nejprve je však potřeba se pořádně vypsat – získat dostatečnou slovní zásobu, schopnost hravě si poradit i se složitějšími slovními obraty, vypilovat gramatiku a s přehledem zvládnout i náročné texty. Teprve po odevzdání desítek až stovek normostran budete psát s opravdovou lehkostí. Psaním seminárek získáte bohaté zkušenosti, kterými můžete zaplnit svůj životopis.

Proč se vyplatí vypsat tvorbou seminárek?

1) Posbíráte první zkušenosti a naučíte se psát

První zkušenosti jsou k nezaplacení. Pokud prozatím nemáte žádné, je velmi obtížné nějaké získat. Můžete si založit vlastní blog, vytvořit pár textů pro známého, psát za reference nebo se vypsat právě tvorbou seminárních prací. A co víc, naučíte se psát.

2) Obohatíte svůj životopis

Získat zajímavou a především placenou práci je pro začátečníky velmi obtížné. Obohacení životopisu o psaní seminárek se tedy rozhodně vyplatí a pomůže vám dostat se k mnohem zajímavější práci.

3) Za svou práci dostanete zaplaceno

Psaní seminárek je dobře ohodnocená práce. Na SeminárkyZa1.cz si můžete vydělat až 300 Kč za hodinu, což může být ve výsledku opravdu příjemná částka.

4) Budete psát na téma, které vás zajímá

Pro psaní seminárek, referátů, diplomových nebo bakalářských prací vyžadujeme skvělou orientaci v daném oboru. Můžete se tak realizovat přímo v oboru, který vás zajímá, a získat nové zkušenosti.

Piště pro SeminárkyZa1!

Zaujalo vás psaní seminárek, chtěli byste se vypsat a zároveň získat nové zkušenosti? Pište pro SeminárkyZa1. U nás můžete psát kdekoli a kdykoli chcete, hlavní jsou vaše výsledky. Je potřeba orientovat se v daném oboru, ovládat gramatiku a mít přístup k potřebným literárním zdrojům. Pro psaní seminárních prací proto hledáme lidi s vysokoškolským titulem nebo alespoň takové, kteří se nachází ve 3. ročníku v rámci vysokoškolského studia. Skvělá znalost svého oboru je velmi důležitá.

Spolupráce je možná jak na živnostenský list, tak na dohodu o provedení práce. Psaním seminárek si můžete vydělat až 300 Kč za normostranu, což je 1 800 znaků. Dodáte nám text a my vám na oplátku zajistíme pravidelný přísun práce. Jdete do toho? Zaregistrujte se a staňte se součástí našeho týmu.

 

  • SeminarkyZa1
  • 22.03.2018
  • 0

RYCHLE VYŘEŠÍME, CO VÁS TRÁPÍ. VYBERTE SI NÍŽE.JIŽ DO 12 DNŮ

Nečtěnější blog

Vynikáte ve svém oboru? Buďte solidární a pomozte studentům

  • 01.11.2018
  • 0

Rozumíte svému oboru více než ostatní? Sdílejte své vědomosti a pomozte studentům, kteří si neví rady při psaní seminárky, bakalářské nebo diplomové práce a dalších textů, které ke studiu prostě patří.

Více

Brigáda pro studenty a absolventy EKONOMICKÝCH OBORŮ. Přidejte se k nám!

  • 01.09.2018
  • 0

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, také pomáhat ostatním a zároveň psát práce týkající se vašeho oboru? Žádný problém – pokud se vyznáte v EKONOMII, hledáme teď právě vás!

Více

Pohled do zákulisí: jaké je psát pro SeminárkyZa1.cz?

  • 22.08.2018
  • 0

Tvorbou podkladů pro klienty SeminárkyZa1.cz si přivydělávají nejrůznější odborníci, studenti, maminky na mateřské a další. Některé z nich tato práce dokonce natolik pohltila, že se jí živí. Úkol je jasný – připravit poklady k seminárkám, diplomkám, bakalářkám a dalším závěrečným nebo průběžným pracím a usnadnit tak nelehkou situaci lidí, kteří při studiu například pracují nebo jednoduše nestíhají pod nátlakem všech svých zájmů a jiných činností. Jak vlastně probíhá taková příprava podkladů? A jak vypadá spolupráce se SeminárkyZa1.cz? To se dozvíte právě teď a tady.

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace