Se zpracováním podkladů k seminární práci mi pomohly SeminárkyZa1

Se zpracováním podkladů k seminární práci mi pomohly SeminárkyZa1

Někdy je toho zkrátka hodně a je potřeba se s tím elegantně vypořádat. Své o tom může říct zákaznice SeminárkyZa1.cz, která studuje při náročném zaměstnání. Nedávno nás požádala o zpracování podkladů ke své seminární práci. Přečtete si následují rozhovor a zjistěte, jak to celé probíhalo.

Prozraďte nám, v jaké situaci jste se nacházela předtím, než jste se rozhodla využít služeb SeminárkyZa1.cz.

Studovala jsem a stále studuji při náročném zaměstnání a v průběhu semestru se sešlo mnoho povinností najednou.

Rozhodla jsem se tak i kvůli obtížnosti předmětu, respektive seminární práce. Také v tom trochu hrála roli i má lenost. Nechtěla jsem tím totiž strávit příliš mnoho času, který jsem nicméně ani neměla.

Jak se vám podařilo narazit právě na SeminárkyZa1.cz?

Moc mě mrzí, že jsem na SeminárkyZa1 narazila až nyní, a to prostřednictvím vyhledávače Google. Mé předchozí zkušenosti s podobnými službami byly opravdu katastrofální.

Váhala jste, než jste se rozhodla zadat objednávku, nebo jste byla plně rozhodnutá, že jdete do toho?

Určitě, pokaždé panují obavy týkající se například kvality, originality, případně provázanosti se školou či vyučujícím. Přece jen student také svým způsobem podvádí. Váhala jsem také proto, že jsem podobné služby během dvou let studia využila jen párkrát a ani jednou mě výsledek neuspokojil.

Popište nám průběh spolupráce. Probíhalo vše hladce a bez problémů?

Hned na začátku se mi líbila především skvělá komunikace. Obdržela jsem potvrzovací e-mail. Administrátor mě kontaktoval i přesto, že pro mé téma ještě neměl zpracovatele atd. Domnívám se, že skvělá komunikace se studenty či jinými zákazníky přidává službám SeminárkyZa1 nejvíce na kreditu.

Jak probíhala domluva s administrátorem a odborníkem, který pro vás zpracovával podklady?

Naprosto bez problému. V mém případě bylo vše naprosto k mé spokojenosti. Jak jsem již zmínila, předchozí zkušenosti s jinými servery byly opravdu příšerné v porovnání se SeminárkyZa1.

Byly odevzdané podklady přesně podle vašich představ?

Absolutně ano. Byla jsem spokojená. Skvělá byla i úprava. Nikdy předtím se mi to nestalo.

Některé studenty by jistě zajímalo, kolik taková služba stojí. Můžete nám pro představu prozradit, kolik to bylo ve vašem případě?

Nepamatuji si přesně. Bylo to, myslím, něco okolo 1 800 Kč za podklady pro seminární práci.

Jak obstála vaše práce, kterou jste na základě podkladů vypracovala?

Ještě nevím, nicméně porovnávali jsme se s kolegy z ročníku a moje práce má jednoznačně nadprůměrnou úroveň.

Co si myslíte o této službě? Domníváte se, že je prospěšná?

Určitě ano. Pokud jste například v časovém presu nebo naopak nejste schopni danou problematiku plně pochopit. Také je velmi prospěšná v případě, že při studiu chodíte ještě do zaměstnání nebo máte malé děti. V takovém případě vám služba tohoto typu uspoří mnoho času, kterého je tak málo.

Jaké změny byste na službě uvítala? Nebo jste byla s výsledkem natolik spokojená, že byste neměnila vůbec nic?

Vůbec nic bych neměnila, a pokud bude potřeba, ráda vašich služeb opět využiji.

Děkujeme za rozhovor a držíme palce, aby vaše seminární práce byla opravdu za jedna.

  • SeminarkyZa1
  • 10.10.2018
  • 0

RYCHLE VYŘEŠÍME, CO VÁS TRÁPÍ. VYBERTE SI NÍŽE.JIŽ DO 12 DNŮ

Nečtěnější blog

Jak napsat esej

  • 20.11.2017
  • 0

Hledáte způsob, jak psát odbornou esej? V dnešním článku vám to vysvětlíme. Navíc vám poradíme, jak napsat esej v angličtině, a nakonec pro lepší představu ukážeme vzor. Nejprve ze všeho si ale pojďme vysvětlit, co je esej.

Více

Srovnání školních prací: co se po vás chce a jak mají vypadat?

  • 22.10.2018
  • 0

Každý student se čas o času setká s nějakou písemnou prací, která ověří jeho znalosti a schopnost porozumět tématu. V tomto článku jsme pro vás připravili srovnání nejčastějších školních prací, které musí středoškolští i vysokoškolší studenti zpracovávat v průběhu školního roku nebo semestru.

Více

Argumentační esej: ovládněte tuto specifickou disciplínu

  • 08.10.2018
  • 0

Argumentační esej je specifická literární forma, v rámci které dává pisatel najevo svůj názor a snaží se ho obhájit na základě podložených faktů. Perfektně zvládnout argumentační esej neznamená pouze uspět v rámci vaší školní práce. Nabyté znalosti využijete také v běžném životě při obraně vlastních postojů.

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace