Brigáda pro studenty a absolventy EKONOMICKÝCH OBORŮ. Přidejte se k nám!

Brigáda pro studenty a absolventy EKONOMICKÝCH OBORŮ. Přidejte se k nám!

Děláme lidem radost. Především těm, kteří nestíhají seminární, bakalářskou nebo diplomovou praci, případně referát. Někteří z nich při studiu pracují na plný úvazek, jiní jsou na mateřské nebo prostě jen potřebují naši pomoc. Usnadníme jim to a pomůžeme jim s tvorbou podkladů k jejich práci. Prostě děláme dobré skutky.

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, také pomáhat ostatním a zároveň psát práce týkající se vašeho oboru? Žádný problém – pokud se vyznáte v EKONOMII, hledáme teď právě vás!

Jaké vlastnosti a znalosti takový odborník potřebuje?

Nejdůležitější součástí našeho týmu jsou zkušení odborníci, kteří si hravě poradí se středoškolskou nebo vysokoškolskou prací na libovolné téma, samozřejmě v příslušném oboru. Pokud se chcete stát jedním z nich, měli byste mít rozhodně kladný vztah ke psaní, bezchybnou gramatiku, skvělou orientaci ve svém oboru, přístup k literárním zdrojům a především vlastní zkušenost s prací podobného rázu. Proto hledáme spíše absolventy vysokých škol, případně alespoň studenty třetího ročníku.

Práce je vhodná jak pro studenty, tak třeba i pro maminky na mateřské. Mezi našimi odborníky se však najdou také zkušení profesionálové, kteří se psaním na plný úvazek živí. Je tedy jedno, zda hledáte pouze přivýdělek nebo plnohodnotné zaměstnání, práce se u nás najde pro každého dost.

Proč se stát součástí našeho týmu?

1) Můžete pracovat, kde se vám zlíbí

Psát můžete třeba doma, v knihovně, na lavičce v parku nebo v kavárně. Prostě kdekoli se cítíte dobře. Hlavní jsou vaše výsledky. Žádné docházení do kanceláře na stanovenou dobu se u nás nenosí.

2) Sami si určíte, kolik práce zvládnete

Kolik toho zvládnete napsat, je jenom na vás. Po navázání spolupráce budete mít přístup ke všem aktivním zakázkám. Na základě tématu, rozsahu práce, termínu pro zpracování nebo příslušné odměny se sami rozhodnete, jaké zadání zvládnete vypracovat. Nikdo vám nepřidělí práci, o kterou nemáte zájem nebo ji prostě nestíháte odevzdat včas.

3) Budete psát práce pouze ze svého oboru

Vytvořením několika písemných prací ze svého oboru si rychle rozšíříte své současné znalosti a zároveň se nebudete muset obávat, že byste dostali za úkol zpracovat téma, kterému naprosto nerozumíte.

4) Z výplaty budete mít radost

Psaním podkladů k seminárkám si u nás můžete přijít až na 300 Kč za normostranu, tedy za 1 800 znaků. Za jediné zpracování bakalářské práce o 30 normostranách si tak vyděláte třeba až 9 000 Kč. Stanovená odměna u každé nabídky navíc není vždy konečná, je možné smlouvat a dohodnout se na takové ceně, která vám bude vyhovovat. Pracovat můžete na dohodu o provedení práce nebo živnostenský list.

Zaujali jsme vás a chtěli byste se stát naším novým odborníkem na EKONOMII? Pošlete nám svůj životopis na job@seminarkyza1.cz a přidejte se k nám!

  • SeminarkyZa1
  • 01.09.2018
  • 0

RYCHLE VYŘEŠÍME, CO VÁS TRÁPÍ. VYBERTE SI NÍŽE.JIŽ DO 12 DNŮ

Nečtěnější blog

Práce pro maminky na mateřské, co je dobré vědět a nabídka práce k tomu

  • 04.10.2017
  • 0

Určeno všem maminkám, které potřebují, nebo prostě chtějí pracovat při péči o své nejbližší. Odpovíme na časté otázky a shrneme výhody takové brigády. Obvykle se jedná o práci na dohody mimo pracovní poměr v průběhu čerpání mateřské či rodičovské dovolené.

Více

Máte náročný semestr? Přivydělejte si i při tom nejnapjatějším rozvrhu

  • 04.10.2018
  • 0

Jak si přivydělat i s takto šíleným rozvrhem? Řešení je prosté. Pracujte odkudkoli jen za pomoci svého počítače, takže i třeba dlouhé pauzy mezi předměty snadno zužitkujete pro práci. Nabídek takzvaných „prací z domu“ je ale málo. A jednu takovou bychom pro vás právě měli.

Více

Chcete se živit psaním? „Vypište“ se tvorbou seminárek

  • 22.03.2018
  • 0

Chcete se živit psaním a nevíte, kde začít? Lámete si hlavu s tím, jak seženete první klienty, aniž by váš životopis přetékal pochvalnými referencemi? Chcete získat nějaké zkušenosti, abyste měli větší šanci pro získání práce třeba v oboru žurnalistiky? Vypište se psaním seminárek.

Více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Plné znění pravidel pro zpracování osobních údajů. Další informace